Październikowy TBR

10/23/2017 aggie_ce 3 Comments
Nie samymi studiami człowiek żyje, więc trzeba znaleźć troszkę czasu na przyjemności i umilić sobie jesień, która u mnie właśnie pokazała swoje brzydsze, bardziej mokre oblicze. 😄😔
Tak więc prezentują się książki, które mam ochotę pochłonąć w niedalekiej przyszłości:

Endgame.Wezwanie
Ponieważ stosik jest troszkę-bardzo opóźniony, jestem już po lekturze. Lada moment pojawi się recenzja. Odczucia mieszane, ale im dalej, tym lepiej.

Wichrowe Wzgórza
Ahhh, ta książka wzywa mnie do siebie. Kolejny klasyk, którego jeszcze nie pochłonęłam. Nagie, chłodne wrzosowiska oraz namiętność, która może okazać się zgubna. To wręcz idealna pozycja na jesień!

Mroczniejszy odcień magii
Ten tytuł zaintrygował mnie od razu, gdy tylko pojawił się na zagranicznym booktubie. Świetna okładka, ciekawy opis, no i gatunek, do którego nieprzerwanie mnie ciągnie. Mam duże oczekiwania i jeśli książka mnie rozczaruje, to będę bardzo wściekła!

Endgame. Klucz Niebios
Kontynuacja Endgame – ponieważ zakończenie dało mi nadzieję na mocniejszą i szybszą akcję, a do bohaterów zaczęłam się w końcu przyzwyczajać, postanowiłam dać szansę kolejnemu tomowi.

Ukryta Łowczyni
Kolejna kontynuacja, tym razem "Porwanej Pieśniarki", która była bardzo obiecującym wprowadzeniem do trylogii. Skończyłam ją całkiem niedawno, więc chciałabym jak najszybciej przeczytać całą serię. Myślę, że druga część będzie jeszcze lepsza od pierwszej, no i jestem bardzo ciekawa, jak dalej potoczy się historia głównej bohaterki i trolli.

A jakie książki Wy teraz czytacie? Co polecacie na nadchodzące długie wieczory? Podzielcie się swoim jesiennym TBR! :) 💛💛💛

You Might Also Like

3 komentarze:

 1. Kontynuacje Porwanej Pieśniarki bardzo Ci polecam! Jedna z moich ukochanych trylogii, nie zawiedziesz się ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję! Jak na razie widziałam same pozytywne opinie, więc mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

   Usuń
  2. Dla mnie druga i trzecia część są o wiele lepsze od pierwszej, więc warto ^^

   Usuń